
Where Love meets Art

Te salut!
Eu sunt Claudiu și pentru început îți mulțumesc pentru
că mi-ai scris. Indiferent dacă mă alegeți sau nu să vă fiu
fotograf într-un moment atât de important pentru voi, eu
mă bucur că ați ajuns la mine și că vă plac fotografiile pe
care le fac. Pot spune doar că pun mult suflet în tot ceea ce
fac, iar dorința mea este de a vă face să plângeți la final
atunci când vizualizați fotografiile mele, acesta fiind scopul
meu principal.... desigur, de fericire. :)

PACHET 1 PACHET 2
-Fotografierea întregului eveniment
-Prezența de până la 12-14h
-Prelucrarea tuturor fotografiilor
-Minim 1400 fotografii
-Preview la 2 zile după nuntă
-Sesiune foto “Trash the dress”
-Back-up la fotografii 6 ani
-Galerie online la rezoluție maximă
-Termen predare 6-8 săptămâni
-1 stick USB
-Fotografierea întregului eveniment
-Prezența de până la 12-14h
-Prelucrarea tuturor fotografiilor
-Minim 1400 fotografii
-Preview la 2 zile după nuntă
-Back-up la fotografii 6 ani
-Galerie online la rezoluție maximă
-Termen predare 6-8 săptămâni
1400 euro 1600 euro
SERVICII EXTRA:
Sesiune foto “Trash the dress” - 300 euro (județul Sibiu)
Sesiune foto “Save the date”/Logodnă (județul Sibiu) - 150 euro
Cununie civilă în altă zi în Sibiu- 100 euro
Cununie civilă în altă zi cu ședință foto în Sibiu - 150 euro
Cununie civilă în altă zi cu ședință foto + cununia religioasă (1-2 ore) - 250 euro
1 album foto piele 30x60cm (deschis) - 150 euro
1 album foto piele 20x40cm (deschis) parinit/nași - 100 euro
Quick Delivery (Primiți toate fotografiile în 7 zile )- 400 euro
Aceste tarife sunt valabile pentru urmatoarele 30 de zile!
PACHETE FOTO
Recomand ca optarea pentru albumele foto să se facă după
nuntă, când se primesc toate fotografiile, pentru că dacă se doresc
mai multe albume, se poate face un discount la prețul afișat mai
sus și pentru că au existat multe cazuri când s-au plătit înainte,
iar apoi mirii nu și-au mai făcut timp să aleagă fotografiile sau
firmele care printau albumele au modificat prețurile.
Sebastian Manu
Tocmai ce am terminat de vizionat fotografiile…au fost absolut superbe!!
Am repetat de cel putin 100 de ori “ Ce poza mortala” de fiecare data cand credeam ca nu poate fi una mai faina, mai aparea inca 1 si mai frumoasa. Sunt minunate, multumim mult de tot! Esti “ The best”
Andreea Bianca
Helllo, Claudiu!!
Îti multumim din suflet pentru poze și pentru tot! Au iesit superbe, exact cum ne-am asteptat. Ești cel mai tareeeeee și o zicem tuturor asta!
Suntem foarte incantati de serviciile de care am avut parte la nunta!
A fost prima optiune la care ne-am gandit.
De la inceput pana la sfarsit au fost niste profesionisti, comunicarea a fost una usoara, iar rezultatele au fost uimitoare! Ne-au facut sa ne simitim in largul nostru si au capturat momente speciale si pline de emotie.
Va suntem mai mult decat recunoscatori, multumim!
O echipă încărcată cu multă răbdare, bun gust și voie bună. Am fost însoțiți de băieții de la Refresh Art in ziua nuntii noastre și ne-am simțit minunat. Îi recomandăm cu cel mai mare drag pt profesionalismul cu care își fac treaba și pt răbdarea care o aduc cu ei într-o zi cat se poate de încărcată emoțional. Ne uităm cu mare plăcere la tot materialul primit de la ei și retrăim de fiecare dată emoția de atunci! Vă mulțumim!














